Agent Marketing

RoStClub SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

RoStClub\\\\?Studio, cauta colaboratori in toata tara!!!
Cautam Agenti de Marketing (femei sau barbati) care sa vanda servicii de Web Design - constructie site-uri de prezentare pentru firme sau pagini personale, administrare site-uri, actualizare baze de date, inscriere pe motoare de cautare, publicitate pe Internet etc., precum si Productii Audio - spoturi publicitare, jingle, promo, emisiuni radio etc.
CERINTE:
* Seriozitate
* Dinamism
* Abilitati in comunicare
* Putere de convingere
* Perseverenta
* Disponibilitati de deplasare
* Timp liber
* Aspect fizic placut
* Cunostintele de Informatica si experienta in domeniul de Marketing constituie un real avantaj
SE OFERA:
* Comisioane motivante
* Bonusuri atractive
* Avantaje stimulatoare
* S E R I O Z I T A T E
Vor fi contactati doar cei selectionati.
SUCCES!!!

BENEFICII OFERITE

* Comisioane motivante * Bonusuri atractive * Avantaje stimulatoare * S E R I O Z I T A T E