AGENT LIVRATOR, PREPARATOR

BP CONSULTING SERVICES

Job expirat

RESPONSABILITATI

Sa livreze produse clientului in termenele stabilite de acesta - adresa si ora de livrare, produsele livrate.
Sa cunoasca produsele si serviciile firmei.
Sa aiba un comportament politicos fata de toate persoanele cu care intra in contact.
Sa incaseze banii de la client conform bonului fiscal.
Preparator:
Sa pregateasca produsele finale pt. a fi livrate clientului. Sa realizeze preparatele pe baza retetelor si a meniurilor stabilite. Sa curete si sa toace/taie ingrdientele.

CERINTE

Mimin 6 luni experienta in livare.
Permis categoria B ( agent livrator)
Avantaj sa cunoasaca o limba straina (nivel mediu)
Amabil, fluent in vorbire.

BENEFICII OFERITE

- salariu de baza + procent din vanzari
- masa zilnica asigurata de angajator

bpcs este partenerul specializat in medierea relatiilor de munca si instruirea de personal, asistand angajatorului si angajatului pe tot parcursul derularii relatiilor de munca.
pentru detalii suplimentare vizitati: www.bpcs.ro