Agent livrator

AGORA Consulting

Job expirat

RESPONSABILITATI

- atingerea obiectivelor de vânzări
- prospectarea pieţei
- urmărirea portofoliului de clienţi
- stabilirea şi menţinerea relaţiilor cu clienţii firmei
- întocmirea unei baze de date cu potenţiali noi clienţi
- analizarea cerinţelor potenţialilor beneficiari
- pregătirea ofertelor comerciale
- pregătirea prezentărilor necesare pentru serviciile firmei
- corecta executare a contractelor şi acordurilor încheiate cu clienţii din portofoliu
- întocmirea documentelor de livrare (facturi fiscale în conformitate cu acordurile încheiate cu clientii), încasări şi plăţi cu numerar (chitanţe şi dispoziţii de plată/încasare)

CERINTE

- Minim 1 an experienţă pe postul de Agent vânzări livrator
- Permis de conducere categoria B
- Constituie avantaj experienta in domeniul FMCG

AGORA Consulting asista firma de productie/distributie in domeniul alimentar în selecţia pentru postul de Agent livrator.