AGENT LIVRATOR

Group Queen Monaco

Job expirat

RESPONSABILITATI

- livreaza marfa la timp si in bune conditii;
- incarca/descarca marfa din/in masina din dotare;
- se asigura ca marfa livrata corespunde facturii emise si solicita semnaturile necesare din partea celui care primeste marfa;
- raspunde de incasarile zilnice si de stocul de marfa;
- se preocupa de mentinerea si dezvoltarea relatiilor de parteneriat cu clientii companiei;
- comunica dificultatile intampinate in colectarea creditului, de indata ce acestea apar.

CERINTE

- studii medii/superioare;
- minim 22 de ani;
- minim 1 an experienta in vanzari;
- minim 1 an experienta in conducere (auto cat. B);
- domiciliu stabil in Bucuresti (obligatoriu).

BENEFICII OFERITE

- pachet salarial atractiv;
- Observatie: Masina din dotare va fi folosita doar in interes de serviciu, in restul timpului ramanand in parcarea companiei.

Group Queen Monaco este una dintre cele mai reprezentative companii de distributie pentru bunurile de larg consum, cu o experienta in distributie de peste 10 ani de zile. Avand o retea bine organizata si dezvoltata in toata tara, portofoliul de clienti se extinde rapid. Compania detine un portofoliu impresionat de branduri proprii, alaturi de brandurile recunoscute cum sunt Master Foods, Red Bull.

Pentru mai multe informatii despre Queen Monaco, puteti accesa site-ul www.queenmonaco.ro.