Agent Livrari Dacia - Renault

MERIDIAN DACIA RENAULT

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Excelente abilitati de comunicare;
- Capacitate de organizare a activitatii individuale;
- Atitudine proactiva;
- Orientare spre client si dezvoltarea relatiilor;
- Orientare catre rezultate si performanta;
- Amabilitate si perseverenta;
- Cunostinte operare PC;
- Permis de conducere;
- Cunostinte tehnice.

CERINTE

- Prezinta clientului autoturismul achizitionat;
- Prezinta serviciile post vanzare ale concesiunii;
- Urmareste autoturismul pe durata pregatirii de livrare;
- Se asigura ca pregatirea de livrare este conforma cu standardele de calitate impuse de producator.

BENEFICII OFERITE

MERIDIAN GRUP este unul dintre cei mai performanti concesionari ai marcilor Dacia-Renault.
Obiectivul companiei MERIDIAN GRUP este sa ofere solutii practice intr-un mod transparent, eficient si profesional. MERIDIAN GRUP este o organizatie care creste constant, se adapteaza permanent la nou, schimba tehnologiile, introduce noi servicii pentru a veni in intampinarea solicitarilor clientilor.
Compania MERIDIAN GRUP va continua sa lupte pentru deviza care o defineste: capacitatea de a anticipa si inova. Succesul nostru depinde de succesul clientilor nostri.
Pentru a ne atinge obiectivele, vom continua sa ne bazam pe increderea clientilor nostri, dar mai ales pe activitatea lor alaturi de noi.

MERIDIAN, prin cele doua showroom-uri ale sale, se prezinta ca una din cele mai moderne concesiuni bimarca Dacia-Renault. Obiectivul companiei MERIDIAN este sa ofere solutii practice intr-un mod transparent, eficient si profesional. MERIDIAN este o institutie care creste constant, se adapteaza permanent la nou, schimba tehnologiile, introduce noi servicii pentru a veni in intampinarea solicitarilor clientilor. Compania MERIDIAN va continua sa lupte pentru deviza care o defineste: capacitatea de a anticipa si inova. Succesul nostru depinde de succesul clientilor nostri. Pentru a ne atinge obiectivele, vom continua sa ne bazam pe increderea clientilor nostri, dar mai ales pe activitatea lor alaturi de noi.

MERIDIAN - un singur nume, o mare familie!