Agent livrari

PharmaFarm

Job expirat

RESPONSABILITATI

Realizeaza livarea comenzilor catre clientii companiei.

CERINTE

- Studii medii
- Permis de conducere categoria B- cu experienta
- Experienta in vanzarea sau distributia produselor farmaceutice constituie avantaj
- Persoane responsabile, comunicative, energice

BENEFICII OFERITE

Compania noastra va ofera un pachet salarial atractiv, posibilitatea de a lucra intr-o echipa tanara ¿i dinamica ¿i de a va construi o cariera in domeniul distributiei de medicamente.

PharmaFarm este distributor cu acoperire nationala pe piata farmaceutica de retail din Romania iar prin compania sa - Pharma Net - gestioneaza un lant de 14 farmacii.

Activitatea noastra de baza este focalizata pe distributia de produse farmaceutice ¿i pe propriul lant de farmacii.

PHARMAFARM - O COMPANIE INOVATOARE

e-Pharmafarm

PharmaFarm este o companie inovatoare, care s-a aflat mereu in pas cu ultimele tehnologii in domeniul distributiei farmaceutice. Astfel, s-a aflat printre primii distribuitori care au implementat sistemul Enterprise Resource Planning (ESP), Sales Force Automation (SFA) si acum a implementat solutia e-commerce e-PharmaFarm.