AGENT LIVRARI

MERIDIAN dealer Dacia- Renault

Job expirat

RESPONSABILITATI

Gestionarea parcului de autovehicule,
Gestionarea activitatii de pregatire a autovehicului pentru livrarea catre client,
Explicarea comenzilor tehnice ale autovehicului in momentul livrarii catre client,
Recomandari ale producatorului privind intretinerea autovehicului.

CERINTE

Persoana dinamica, organizata,
Abilitati de comunicare,
Experienta in relatia cu clientul,
Permis auto categoria B,
Cunostinte tehnice auto.

BENEFICII OFERITE

Salariul oferit 1400 ron brut

Din dorinta de a fi cat mai aproape de clientii sai Meridian Dacia Renault prin cele doua locatii ale sale din Bucuresti respectiv din Berceni si Militari pune la dispozitie o variata gama de servicii la standarde occidentale.Printr-o echipa tanara si profesionista, stam la dispozitia dumneavostra pentru a va informa despre toate produsele si serviciile Dacia-Renault si a va ajuta sa luati cea mai buna decizie.