AGENT IMOBILIAR - REAL ESTATE REPRESENTATIVE

Pluri Consultants

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Prospectarea pietei imobiliare si selectarea proprietatilor ce corespund cerintelor clientilor
- Analizarea proprietatilor si stabilirea conditiilor de colaborare cu proprietarii,
- Prezentarea ofertelor clientilor interesati,medierea negocierilor intre parti.

CERINTE

- Studii superioare,
- Simt comercial FOARTE DEZVOLTAT,
- Experienta in domeniul imobiliar/vanzari constituie un avantaj
- Tinuta business, aspect fizic placut, simt estetic dezvoltat
- Cunostinte limba engleza
- Carnet de conducere categoria B (multe deplasari in oras si imprejurimi)

BENEFICII OFERITE

- Pachet salarial atractiv ( comision in functie de vanzari)
- Telefon,
- Masina companiei

DESCRIEREA FIRMEI

MARE OPORTUNITATE DE CARIERA IN DOMENIUL IMOBILIAR!!

Compania PLURI CONSULTANTS Romania, unul dintre liderii pietei de consultanta in aria managementului, marketingului si capitalului uman, recruteaza pentru unul dintre clientii sai, actor principal pe piata imobiliara:

AGENTI IMOBILIARI

ACUM, acest post de agent imobiliar iti ofera sansa sa-ti dezvolti cariera intr-un domeniu care este in continua expansiune - domeniul imobiliar si deasemenea sa-ti desfasori activitatea intr-un cadru deosebit, la standarde europene.
Daca acesta este postul care se potriveste cu persoana si personalitatea ta, atunci trimite-ne la adresa pluri@pluri.ro aplicatia ta care sa contina: CV-ul tau cu POZA si scrisoarea de intentie unde te rugam sa mentionezi codul postului pentru care aplici PC05AGI.

PROFITA ACUM DE ACEASTA SANSA!!