AGENT IMOBILIAR-PART TIME

TOP ASSISTANTS

Job expirat

RESPONSABILITATI

-prezentarea intr-o maniera profesionala a ofertelor de pe piata imobiliara
-implicarea in intreg procesul de vanzare al produsului imobiliar, de la contactarea vanzatorului, verificarea actelor, verificarea bonitatii cumparatorului, pana la incheirea contractului de vanzare- cumparare, si incasarea comisionului agentiei.
-mentinerea comunicarii corecte atat cu cumparatorul cat si cu vanzatorul pe tot parcursul tranzactiei.

CERINTE

-experienta in domeniul imobiliar nu este necesara (experienta pe un post de vanzari constituie un avantaj)
-cel putin 2 ani in campul muncii (orice domeniu)
-aspect profesional
-bune abilitati de relationare cu diverse categorii de oameni
-cunostite de Microsoft Office, Internet Explorer
-personalitate dinamica, orientata spre rezultate

BENEFICII OFERITE

Timp de lucru 4 ore.
Carte de munca dupa perioada de proda (o luna).
Decontarea cheltuielilor de transport si telefon.
Posibilitatea utilizarii masinii firmei.
Posibilitatea decontarii cheltuielilor de combustibil, in cazul in care se foloseste masina personala.
Comision atractiv.

DESCRIEREA FIRMEI

TOP ASSISTANTS - PERFORMANCE IN ASSISTANCE!