Agent Imobiliar - Comision ( NU SALARIU FIX )

Panda Invest Imob

Job expirat

RESPONSABILITATI

Candidatul ideal:

In principiu, orice agent imobiliar trebuie sa aiba abilitatati de comunicare si negociere, putere de convingere, sa fie o persoana optimista, sociabila etc. Acestea insa, sunt calitati strict necesare unui agent bun, dar nu si suficiente.

CERINTE

Asadar, pentru noi, abilitatile candidatul ideal sunt:

- Abilitatea de a avea o viziune de ansamblu si de a fi adaptabil ( la oamenii cu care interactioneaza, la piata etc)
- Abilitatea de a analiza clientul si de a putea identifica necesitatile lui pentru a sti cu ce oferta sa vina in ajutor
- Abilitatea de a-i crea clientului o atmosfera placuta in timpul, si dupa tranzactie
- Dorinta de a se perfectiona incontinu
- Inovativ, cu idei noi pentru perfectionarea politicii si tehnicilor de vanzari
- Si poate cea mai importanta calitate: disciplina – cu tot ce tine de ea!

BENEFICII OFERITE

Beneficii:

Pentru inceput:
- Telefon mobil ( unul sau doua )
- Aparatura necesara si conditii optime pentru desfasurarea activitatilor
- Publicitate pe site-uri de profil
- Comision progresiv in functie de incasari

Insa, deoarece conditiile sunt nelimitate pentru progres, iar beneficiile pot fi practic infinite, asteptam in schimb REZULTATE.

Suntem S.C. Panda Invest Imob S.R.L., o agentie imobiliara cu capital 100% romanesc, formata din oameni muncitori si mai ales perseverenti, care dau totul pentru a-si face meseria cat mai bine posibil.