Agent Imobiliar (BROKER)

Orange Consulting

Job expirat

RESPONSABILITATI

- minim studii medii finalizate;
- cunoasterea pietei imobiliare este un avantaj;
- Spirit organizatoric cu abilitati de negociere , comunicare si relationare;
- cunostinte foarte bune de MS Office: Word, Excel, Power Point; Outlook,
- permis de conducere categoria B;
- cunostinte foarte bune de limba engleza, limba spaniola este un avantaj;
- persoana organizata, serioasa cu simtul responsabilitatii, proactiva, ambitioasa, entuziasta cu spirit de echipa

CERINTE

RESPONSABILITATI / BENEFICII:
- promovarea produselor/serviciilor firmei
- raspunde de atingerea obiectivului (target-ului) lunar de vanzari;
- preia clientii care intra in agentie si ii consiliaza, oferindu-le serviciile companiei
si intocmirea rapoartelor specifice;
- contacteaza telefonic potentialii clienti si stabileste intalniri pentru vizionari;
- vizioneaza obiectivele impreuna cu potentiali clienti;
- verifica starea imobilului vizionat si actele doveditoare privind dreptul de
proprietate asupra imobilului pentru care incheie contractul de intermediere;
- incheie contractele de intermediere cu clientii;
- consiliaza clientii si ii ajuta la intocmirea dosarului de finantare;
- completeaza si preda rapoarte de vanzari/ marketing
- raporteaza superiorilor orice este legat de: activitatea concurentei, satisfactia
clientilor, din aria de responsabilitate, elemente care influenteaza piata;
- aduce, in mod activ, sugestii pozitive pentru imbunatatirea activitatii de vanzari.

BENEFICII OFERITE

Beneficii
- training de specialitate si suport continuu;
- conditii de lucru excelente si oportunitatea dezvoltarii carierei intr-un mediu
profesionist;
- pachet de beneficii competitiv;
- masina de serviciu;
- telefon mobil.
- Va rugam sa transmiteti Cv cu poza recenta.

DESCRIEREA FIRMEI

Echipa tanara,posibilitaetea de avansare
Mediu de lucru profesionist si dinamic
Posibilitatea dezvoltarii unei cariere solide