AGENT IMOBILIAR ANTREPRENOR !

RE/MAX 5 STAR

Job expirat

RESPONSABILITATI

In RE/MAX esti in afacerea ta !
Ai cursuri de agent imobiliar? Esti sau doresti sa fi PFA ?
Esi proprietar de agentie si ai dificultati materiale ? iti poti face o cariera drept lider de echipa impreuna cu agentii tai!
Doresti sa castigi comision maxim in imobiliare ?
Ai experienta in imobiliare ?
Afla daca ti se potriveste RE/MAX !
Afla daca te intereseaza o cariera de agent imobiliar la nivel national si international !

CERINTE

ATENTIE ! APLICATI DOAR DACA AVETI EXPERIENTA IN DOMENIUL VANZARILOR IMOBILIARE !!!
DACA AI CURSURI DE AGENT IMOBILIAR !!!
DACA ESTI PREGATIT MATERIAL SA-TI SUSTII O AFACERE !!!
DACA ESTI PREGATIT SA FI ANTREPRENOR !!!
Asta poti afla doar dupa ce trimiti CV-ul si daca este acceptat, la o discutie cu broker owner-ul Stefania Trandafir.
Daca vrei sa-ti faci o prezentare mai rapida :
stefania.trandafir@remax.ro

BENEFICII OFERITE

Membru in reteaua imobiliara nr. 1 mondial !
Avem o oferta promotionala de criza !

RE/MAX 5 STAR este unul din miile de birouri de pe Glob si unul din cele 26 birouri din Romania, ale agentiei imobiliare nr.1 mondial RE/MAX !