AGENT IMOBILIAR / AGENT VANZARI

HUMAN RESOURCES & SALES

Job expirat

RESPONSABILITATI

- g¿sirea de noi oportunit¿ti pe piata imobiliara
- contactarea proprietarilor de oferte imobiliare
- promovarea oportunit¿tilor imobiliare
- prezentarea ofertei potentialilor clienti
- asistarea la vânzarea/cump¿rarea/închirierea imobilelor

CERINTE

- Angajam orice persoana cu studii medii sau superioare in departamentul inchirieri apartamente, vanzari: case, vile, terenuri.
- Experienta constituie un avantaj atat pentru ocuparea postului cat si pentru salariul oferit.
- Cautam numai persoane seriose, dornice de a se afirma intr-un domeniu prosper si cu posibilitati foarte mari de castig.

BENEFICII OFERITE

- masina de serviciu in timpul serviciului, dar si dupa program
- carte de munca
- telefon de serviciu
- un comision atractiv, intr-o firma foarte activa
- mediu de lucru foarte placut, tanar si dinamic

DESCRIEREA FIRMEI

FIRMA DE RESURSE UMANE SI DE VANZARI