Agent imobiliar

SANDAO MANAGEMENT CENTER

Job expirat

RESPONSABILITATI

Responsabilitati

Vanzarea de imobile (apartamente, birouri, spatii industriale, case/vile, terenuri) aflate in portofoliul agentiei in regim de exclusivitate.

Identificarea nevoilor potentialilor cumparatori si conlucrarea pentru acoperirea lor.

CERINTE

- Studii superioare terminate sau in curs de finalizare;
- Cunostinte de operare pe calculator: Microsoft Office (word, excell, power point), navigare Internet;
- Cunoasterea unei limbi de circulatie internationala;
- Capacitate de sinteza si de analiza
- Abilitati de negociere, vanzari;
- Profil etic / integritate;
- Dorinta de dezvoltare profesionala si personala

BENEFICII OFERITE

- Salariu fix si comision din tranzactii
- Contract individual de munca pe perioada nedeterminata
- Laptop, telefon mobil, aparat foto
- Asistenta personalizata oferita de un consultant de specialitate la locul de munca
- Cursuri de formare profesionala, seminarii si ateliere de lucru
- Un mediu de lucru degajat, propice dezvoltarii profesionale si personale