Agent Imobiliar

S.C. LOGISTIC IMPACT INVEST S.R.L.

Job expirat

RESPONSABILITATI

Prospectarea pietei Imobiliare
Negocierea cu clientii;
Mentinerea relatiei cu clientii;
Promovarea produselor noi ale companiei si ofertelor speciale;
Persoana optimista,disponibilitatea de a avea responsabilitati in diferite arii de competenta;
Colectare de informatii legate de piata imobiliara;
Intermediere tranzactii imobiliare la nivel profesionist.

CERINTE

Bun profesionist,calitati deosebite de comunicare,negociere si vanzare;
Persoana dinamica,serioasa;
Capacitate de organizare si planificare;
Preferabil cunoasterea unei limbi straine;
Persoana independenta, ambitioasa, determinata, perseverenta, muncitoare.
Cautam profesionistii in imobiliare, sau persoane dispuse sa invete de la cei mai buni pentru a se perfectiona.

BENEFICII OFERITE

Autoturism si telefon de serviciu

Lansata pe piata afacerilor imobiliare din Romania cu succes s-a facut remarcata prin calitatea serviciilor oferite datorata pasiunii si interesului investit in companie de catre angajatii nostri