Agent imobiliar

Pdi Piata de Imobiliare SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Prospecteaza piata in vederea identificarii potentialilor clienti;
- Gestionarea si largirea portofoliului de clienti
- Intocmeste oferte personalizate pe care le trimite clientilor;
- Stabileste intalniri cu potentialii clienti in vederea identificarii nevoilor acestora si prezentarii unor oferte specializate;
- Administreaza procesul de intocmire a precontractelor si contractelor pentru clienti, conform conditiilor de vanzare ale Companiei;
- Urmareste si mentine permanent relatia cu clientii contractati.

CERINTE

Candidatul ideal pentru acest post ar trebui sa aiba:
- capacitate de asimilare si procesare a informatiilor foarte rapid si capacitate de adaptare la schimbari si situatii speciale ;
- bune abilitati de comunicare, negociere si relationare ;
- dorinta de construi o cariera in domeniul imobiliar

BENEFICII OFERITE

salariu fix + comision

Piata de Imobiliare este o companie specializata in tranzactii imobiliare.
Misiunea companiei ¿Piata de Imobiliare¿ este abordarea in mod profesionist a cerintelor clientilor, intarind o relatie pe termen lung cu acestia bazata pe incredere, respect si integritate.
Pachetul de servicii imobiliare oferite de Piata de Imobiliare este rezultatul abordarii minutioase a complexitatii fiecarui aspect al cererii unui client .Oferim servicii imobiliare integrate constand in analize de piata,evaluarea proprietatii, vanzari/ inchirieri rezidentiale-apartamente, documentatie pentru credite, consultanta imobiliara si juridica, servicii conexe domeniului imobiliar oferite de partenerii nostri.