Agent imobiliar

PROFIMOB SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Cautam agenti imobiliari ambitiosi, muncitori, deschisi la provocari si dornici sa castige bani!
Daca ti se potriveste aceasta descriere, asteptam CV-ul tau!
Responsabilitati:
- prospectarea pietei imobiliare
- activitate de teren: vizionari si evaluari ale proprietatilor, intalniri cu proprietarii si clientii
- negociere si finalizare tranzactii,
- administrarea si dezvoltarea bazei de date de proprietati si clienti
- fidelizarea clientilor, pastrarea unei bune relatii cu acestia dupa finalizarea tranzactiei

CERINTE

- experienta in domeniul imobiliar constituie un avantaj
- persoana motivata, optimista, orientata catre rezultate
- bune abilitati de comunicare, negociere, diplomatie
- persoana organizata, atenta la detalii
- dorinta de perfectionare continua, de progres
- cunostinte operare PC: Windows, Microsoft Office, Microsoft Outlook, Internet

BENEFICII OFERITE

Se ofera conditii deosebite de munca, plata in functie de rezultate:
- angajare cu carte de munca
- comision din vanzari
- telefon cu minute nationale incluse
- masina de serviciu (in functie de rezultate)
- logistica, suport IT
- promovare prin mediile specifice domeniului imobiliar
- curs de vanzari si tehnici de negociere
- specializare pe anumite tipuri de tranzactii imobiliare
- sediu in zona Arcul de Triumf - Clucerului, intr-un imobil nou
- mediu placut, profesonist de lucru: portofoliu de oferte, tehnica de birou

Profimob este una din cele mai experimentate agentii imobiliare din Bucuresti - a fost infiintata in anul 2003, cu sediul in Sectorul 1, Zona Arcul de Triumf - Clucerului