AGENT IMOBILIAR

Sunshine International

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Activitati specifice unui agent imobiliar
- Prezentarea ofertelor imobiliare potentialilor clienti
- Intermedierea de tranzactii imobiliare
- Stabilirea de vizionari
- Mentinerea unei bune relatii cu clientii

CERINTE

- Persoana activa,dinamica, entuziasta, orientata spre rezultat, aspect profesional, ingrijit
- Bune abilitati de relationare cu diverse categorii de persoane
- Foarte bune abilitati de comunicare in limba romana
- Experienta in domeniul imobiliar nu este obligatorie
- Experienta in vanzari constituie avantaj

BENEFICII OFERITE

Comision atractiv,masina

DESCRIEREA FIRMEI

TOP ASSISTANTS - PERFORMANCE IN ASSISTANCE!

Suntem tineri pentru ca lucram cu oameni tineri.

Suntem recomandati de marea majoritate a candidatilor pentru ca ne pasa, iar noi recomandam la randul nostru.

Suntem singura agentie de recrutare din Romania focusata pe personalul tanar, dar nu numai.

Esti inca student, dar vrei sa lucrezi, ai absolvit o facultate si vrei un job bun, lucrezi deja dar cauti o noua provocare?

Trimite-ne un CV si te vom surprinde cu oferte de la cele mai importante companii de pe piata.

www.top-assistants.ro

office@top-assistants.ro

contact@top-assistants.ro