Agent Imobiliar

Confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

Responsabilitati:
Prospectarea pietei imobiliare si identificarea proprietatilor care corespund cerintelor clientilor
Gestionarea si largirea portofoliului prin contactarea potentialilor clienti
Publicarea ofertelor pe site-uri, in ziarele si revistele de specialitate, in functie de specificul proprietatii
Organizarea vizionarii si prezentarii proprietatilor imobiliare
Acordarea de consultanta pe intreaga perioada a desfasurarii negocierilor
Promovarea imaginii companiei si a ofertelor imobiliare
Mentinerea si dezvoltarea unei bune relatii profesionale cu clientii companiei.

CERINTE

Excelente abilitati de prezentare si comunicare
Calitati de bun negociator
Experienta minim un an in vanzari
Experienta minim 6 luni pe o pozitie similara
Orientare catre client si rezultate
Capacitate de organizare si planificare
Cunostinte operare PC: Office, Outlook, Internet;
Carnet de conducere categoria B.

BENEFICII OFERITE

Comision din vanzari
Telefon de serviciu