Agent imobiliar

S.C. TENTANT IMOBILIARE S.R.L.

Job expirat

RESPONSABILITATI

Post de agent imobiliar cu carte de munca.
Orar 09.00-18.00 L-V

CERINTE

Experienta minim 1 an, sau in cazul in care nu exista experienta candidatul sa aiba studii superioare absolvite.

BENEFICII OFERITE

Comison 40 % progresiv 50 %, Carte de munca, publicitate generoasa - 400 lei/luna, telefon mobil cu 500 minute incluse/luna, masina firmei la dispozitia agentului, program flexibil.

Dacă sunteţi dinamic, entuziast si ambiţios,
dacă sunteţi serios si corect,
dacă aveţi o bogată experienţă în domeniul imobiliar,
dacă vă place să munciţi,
noi vă respectăm si vă asigurăm condiţii optime pentru a câştiga mulţi bani.

La ¿TENTANT Imobiliare¿ comisionul agenţilor este de 40%, respectiv 50% din comisionul total, in functie de realizari, astfel:
In fiecare etapa de cate doua luni, pentru primii 2.000 Euro aduşi firmei agentii primesc 40% din comisionul total, iar dupa aceea, pana la sfarsitul fiecarei astfel de etape, primesc 50%. Firma achita agentilor comisionul chiar in ziua incasarii acestuia de la clienti si, foarte important, nu face nici un fel de retineri.

Agen¿ia ¿TENTANT Imobiliare¿ este o societate tân¿r¿ si, ca orice tân¿r, are ambitii mari. Plecând de la
aceast¿ filozofie, POLITICILE noastre pe termen scurt si mediu sunt specifice si foarte clare:
- Dezvoltarea unui corp de agenti imobiliari foarte performanti;
- Formarea la nivelul firmei a unei echipe puternice;
- Dezvoltarea clientelei proprii prin servicii de foarte bun¿ calitate;
- Dezvoltarea rapid¿ a firmei prin investirea întregului profit.

- Suntem constienti c¿ agentii imobiliari reprezint¿ elementul central al firmei noastre, c¿ fara agenti foarte buni, orice efort f¿cut devine zadarnic. Drept urmare, selectarea si dezvoltarea unui corp de agenti
foarte performanti este una din preocup¿rile noastre de baz¿.
Performanta este posibil¿ numai cu oameni capabili de performant¿!

Consider¿m c¿ pentru a forma si mentine o echip¿ puternic¿ la nivelul firmei, este necesar ca angajatii
Si patronii s¿ aib¿ acelasi interes, iar între ei s¿ existe o transparent¿ total¿. Numai cei care cred în aceste
cerinte si le respect¿ cu strictete pot fi cu noi.
O echip¿ puternic¿ înseamn¿ o firm¿ puternic¿!

TELEFON : 310.94.15/0720.00.99.99