Agent Imobiliar

Euro Metropola Consulting

Job expirat

RESPONSABILITATI

- trebuie sa fie capabil sa faca prospectarea pietei imobiliare;
- sa aiba cunostinte de operare PC;
- sa efectueze urmarirea solicitarilor potentialilor cumparatori;
- sa faca administratrea prompta a solicitarilor si cu variante concrete viabile;
- sa efectueze negocierea propriu-zisa, tranzactionarea, postnegocierea, realizarea planului lunar.

CERINTE

- experienta in vanzari imobiliare minim 1 an;
- limba engleza; scris si vorbit ¿ fluent; (optional)
- comunicativ, persuasiv, motivat;
- persoana dinamica, entuziasta si ambitioasa;
- abilitati de comunicare si negociere;
- dornic de castiguri cat mai mari;
- permis: categoria B.

BENEFICII OFERITE

Beneficiile sunt multiple:
- auto 2006;
- laptop;
- telefon mobil cu minute incluse;
- publicitate agresiva de promovare a ofertelor;
- directa cordonare si sprijin in realizarea obiectivelor financiare;
- comision motivant;
- activitate intr-un colectiv tanar si profesionist;
- cursuri avansate de vanzari pentru a deveni un negociator profesionist.

DESCRIEREA FIRMEI

Companie cu profil imobiliar la un inalt nivel.
Nu uita ca investitiile inteligente sunt cheia afacerilor de succes.
Specialistii Euro Metropola Invest sunt garantia succesului tau.
Am crescut si vom mai creste alaturi si datorita tie!