Agent Imobiliar

Smart Imobiliare S.R.L.

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Consultanta imobiliara acordata clientilor firmei;
- Gestionarea, dezvoltarea si administrarea bazei de date;
- Dezvoltarea portofoliului de clienti;
- Intermedierea tranzactiilor imobiliare;
- Pregatirea, negocierea si medierea contractelor;
- Acordarea de consultanta de specialitate clientilor si asistenta in procesul de negociere, vanzare, cumparare si inchiriere in scopul crearii si mentinerii unor relatii profesioniste cu acestia.
- Realizarea targetului de vanzari.

CERINTE

- Studii medii sau superioare;
- Experien??a ??n domeniul imobiliar, asigurari sau vanzari constituie un avantaj;
- Cuno??tin??e avansate de operare PC;
- Persoan?? dinamic??, sociabil?? ??i motivat??;
- Abilit????i de negociere, comunicare, persuasiune;
- ??mbinarea spiritului de echip?? cu atingerea obiectivelor individuale;
- Capacitate de valorificare a oportunit????ilor de v??nzare;
- Limba englez?? nivel conversa??ional
TE ASTEPTAM SA TE ALATURI ECHIPEI NOASTRE.

BENEFICII OFERITE

- Posibilitatea dezvolt??rii profesionale ??ntr-o echipa tanara;
- Mediu de lucru dinamic ??i motivant;
- Programe periodice de preg??tire;
- Pachet compensatoriu ??i comisioane competitive;
- Pachetul complet de beneficii va fi prezentat ??n cadrul interviului;

Compania imobiliara, Smart Imobiliare isi propune sa lege relatii de lunga durata cu clientii sai, bazate pe calitatea serviciilor, experienta si seriozitatea echipei, avand drept valori increderea, integritatea si onestitatea. Compania prezinta avantajul unui colectiv tanar, motivat si cu experienta relevanta in domeniu, ce asigura o comunicare deschisa si eficienta cu clientii in vederea cresterii profitului ambelor parti.