AGENT IMOBILIAR – TERENURI

TOP ASSISTANTS

Job expirat

RESPONSABILITATI

-intermedieri tranzactii imobiliare
-aceasta pozitie implica petrecerea a 50% din timp pe teren, atat in Bucuresti, cat si in imprejurimile Bucurestiului pentru activitati de tip Real Estate
-contractare terenuri pentru client
-mentinerea si dezvoltarea portofoliului de clienti
-intermedierea tranzactiilor imobiliare;
-prospectarea pietei imobiliare si selectarea proprietatilor conform cerintelor clientilor;
-pregatirea, negocierea si medierea contractelor, corelarea corecta a cererii si ofertei;
-acordarea de consultanta de specialitate clientilor si asistenta in procesul de negociere, vanzare, cumparare in scopul crearii si mentinerii unei relatii profesionale cu acestia;
-negocierea contractelor de intermediere si contractelor de vanzare-cumparare;

CERINTE

-tinuta business
-bune abilitati de relationare
-exeperienta min. 1 an intr-o companie mare, in domeniul real-estate
-limba engleza nivel avansat (cerinta eliminatorie)
-permis de conducere categ. B
-bune abilitati de comunicare, negociere si vanzare;
-capacitate de organizare si planificare eficienta a timpului;
-spirit analitic, dovedind perseverenta si orientat spre rezultate pozitive;
-capacitate de incadrare in termene, simtul responsabilitatii;
-experienta in vanzari ;
-capacitate buna de organizare si dorinta de a-si atinge obiectivele;
-confidentialitate;

BENEFICII OFERITE

-masina de serviciu
-telefon
-comision din vanzari
-posibilitate de dezvoltare intr-o companie multinationala de intermedieri imobliare

DESCRIEREA FIRMEI

TOP ASSISTANTS - PERFORMANCE IN ASSISTANCE!

Suntem tineri pentru ca lucram cu oameni tineri.

Suntem recomandati de marea majoritate a candidatilor pentru ca ne pasa, iar noi recomandam la randul nostru.

Suntem singura agentie de recrutare din Romania focusata pe personalul tanar, dar nu numai.

Esti inca student, dar vrei sa lucrezi, ai absolvit o facultate si vrei un job bun, lucrezi deja dar cauti o noua provocare?

Trimite-ne un CV si te vom surprinde cu oferte de la cele mai importante companii de pe piata.

www.top-assistants.ro

office@top-assistants.ro

contact@top-assistants.ro