Agent imobiliar

Smart Imobiliare S.R.L.

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Consultanta imobiliara acordata clientilor firmei;
- Gestionarea, dezvoltarea si administrarea bazei de date;
- Dezvoltarea portofoliului de clienti;
- Intermedierea tranzactiilor imobiliare;
- Pregatirea, negocierea si medierea contractelor;
- Acordarea de consultanta de specialitate clientilor si asistenta in procesul de negociere, vanzare, cumparare si inchiriere in scopul crearii si mentinerii unor relatii profesioniste cu acestia.
- Realizarea targetului de vanzari.

CERINTE

- Studii medii sau superioare;
- Experienta in domeniul imobiliar,asigurari sau vanzari constituie un avantaj;
- Cunostinte avansate de operare PC;
- Persoana dinamica, sociabila si motivata;
- Abilitati de negociere, comunicare, persuasiune;
- Imbinarea spiritului de echipa cu atingerea obiectivelor individuale;
- Capacitate de valorificare a oportunitatilor de vanzare;
- Limba engleza nivel conversational;

BENEFICII OFERITE

- Posibilitatea dezvoltarii profesionale intr-o echipa tanara;
- Mediu de lucru dinamic si motivant;
- Programe periodice de pregatire;
- Pachet compensatoriu si comisioane competitive;
- Pachetul complet de beneficii va fi prezentat in cadrul interviului;

Compania Smart Imobiliare isi propune sa lege relatii de lunga durata cu clientii sai, bazate pe calitatea serviciilor, experienta si seriozitatea echipei, avand drept valori increderea, integritatea si onestitatea. Compania prezinta avantajul unui colectiv tanar, motivat si cu experienta relevanta in domeniu, ce asigura o comunicare deschisa si eficienta cu clientii in vederea cresterii profitului ambelor parti.