Agent Imobiliar

First Media Advertising

Job expirat

RESPONSABILITATI

Activitatile principale :
- Gestionarea, dezvoltarea si administrarea bazei de date;
- Consultanta imobiliara;
- Intermedierea tranzactiilor imobiliare;
- Crearea si dezvoltarea relatiilor cu clientii;
- Realizarea targetului de vanzari.

CERINTE

- Daca iti place sa lucrezi cu oamenii, daca vrei bani, daca esti comunicativ si doresti sa-ti construiesti un viitor, daca ai putere de convingere, spirit de echipa si crezi ca te-ai putea descurca pe postul de agent imobiliar, noi iti oferim aceasta sansa.
- Daca indeplinesti aceste conditii poti castiga net peste 1000 Euro pe luna.
Candidatul ideal se va incadra in urmatorul profil :
- Bune abilitati de comunicare si negociere;
- Spirit de echipa ;
- Adaptabil la program prelungit ;
- Prezentabil si statornic ;
- Ambitios cu dorinta de afirmare si castig ;
- Adaptabil la principiile firmei ;
- Cunostinte PC, limba engleza, carnet conducere cat. B ;

BENEFICII OFERITE

Noi iti punem la dispozitie:
- Training de specialitate si suport continuu;
- Posibilitatea unei cariere pe termen lung;
- Conditii de lucru moderne si un mediu de lucru profesionist ( birouri ultramoderne + calculator );
- Telefon mobil cu 700 minute incluse;
- Salariu fix + comision + carte de munca + bonus de 10% pentru sumele ce
depasesc planul firmei ;
- Autoturism de serviciu;

Agentie imobiliara cu sediul in zona Stirbei Voda angajeaza tineri/tinere cu/fara experienta in domeniul imobiliar, pentru postul de agent imobiliar. Avem pentru tine 5 posturi disponibile :
- 2 consilieri imobiliari departament vanzari
- 3 consilieri imobiliari departament inchirieri