AGENT IMOBILIAR

QUALIA

Job expirat

RESPONSABILITATI

Selectam AGENT IMOBILIAR pentru clientul nostru - companie importanta din domeniul imobilar.

Responsabilitati principale:
- Identificarea de noi proprietati si proiecte imobiliare;
- Gasirea clientilor
- Negocierea si incheierea contractelor;
- Oferirea de consultanta catre clienti;
- Realizarea targetului de vanzari;
- Actualizarea bazei de date si realizarea de rapoarte periodice;

CERINTE

- Experienta in vanzari - minim 1 an;
- Persoana dinamica, atitudine proactiva;
- Abilitati de comunicare si negociere;
- Tinuta business;
- Limba engleza reprezinta un avantaj;
- Carnet de conducere categoria B;
- Dorinta de lucru intr-o atmosfera competitiva.

BENEFICII OFERITE

- Pachet salarial atractiv, incluzand masina si telefon;
- Oportunitati de dezvoltare a carierei;
- Lucrul intr-o atmosfera competitiva.

Qualia este o companie de resurse umane cu capital romanesc, orientata catre o continua dezvoltare.
Oferim servicii de calitate in sfera resurselor umane atat pentru companii cat si pentru candidati.