Agent Imobiliar

S.C. CLAR FINANCE S.R.L.

Job expirat

RESPONSABILITATI

- raspunde de atingerea obiectivului (target-ului) lunar de vanzari;
- preia clientii care intra in agentie si ii consiliaza, oferindu-le serviciile companiei;
- contacteaza telefonic potentialii clienti si stabileste intalniri pentru vizionari;
- vizioneaza obiectivele impreuna cu potentiali clienti;
- verifica starea imobilului vizionat si actele doveditoare privind dreptul de proprietate asupra imobilului pentru care incheie contractul de intermediere;
- incheie contractele de intermediere cu clientii;
- consiliaza clientii si ii ajuta la intocmirea dosarului de finantare;
- completeaza si preda rapoarte de vanzari/ marketing
- raporteaza superiorilor orice este legat de: activitatea concurentei, satisfactia clientilor, din aria de responsabilitate, elemente care influenteaza piata;
- aduce, in mod activ, sugestii pozitive pentru imbunatatirea activitatii de vanzari.
- dezvoltarea abilitatilor manageriale prin formarea si coordonarea propriei echipe

CERINTE

- varsta minim 22 ani
- studii medii/superioare
- capacitatea de autoorganizare
- spirit de intreprinzator
- foarte bune abilitati de relationare si comunicare
- perseverenta
- disponibilitate pentru munca pe teren
- seriozitate
- punctualitate
- dorinta de a-si dezvolta si coordona propria echipa

BENEFICII OFERITE

Se discuta la interviu in functie de candidat.

Clar Finance a fost fondata in anul 2007 in Bucuresti-Romania, si activeaza in domeniul imobiliar, financiar-bancar, fiind totodata si reprezentant direct al Societatii de Asigurare si Reasigurare EUROINS, membra a grupului EUROHOLD.
Fiind una dintre companiile de top din Romania, in momentul de fata cautam sa ne largim echipa de Consultanti imobilari.
Daca esti o persoana dinamica si sociabila, cu experienta domeniul Imobiliar., cu spirit antreprenorial si doresti independeta fianciara, TE ASTEPTAM IN ECHIPA NOASTRA