Agent Imobiliar

Mara Imobiliare

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Consultanta imobiliara acordata clientilor firmei;
- Gestionarea, dezvoltarea si administrarea bazei de date;
- Dezvoltarea portofoliului de clienti;
- Intermedierea tranzactiilor imobiliare;
- Pregatirea, negocierea si medierea contractelor;
- Acordarea de consultanta de specialitate clientilor si asistenta in procesul de negociere, vanzare, cumparare si inchiriere in scopul crearii si mentinerii unor relatii profesioniste cu acestia.
- Realizarea targetului de vanzari.

CERINTE

Daca:
- ai o personalitate puternica;
- esti un luptator;
- vrei sa fii independent financiar;
- vrei sa castigi in medie 1500 EURO/luna;
- poti face fata unui program de 8 ore zilnic de luni pana vineri;
- ai studii medii sau superioare;
- stii sa lucrezi pe PC;
- ai abilitati de cominicare si negociere;
- ai spirit de echipa;
- ai experienta in vanzari ( nu e obligatoriu );

BENEFICII OFERITE

- Salariu si comision;
- Contract de munca;
- Telefon mobil cu minute incluse;
- Training;
- Promovare si publicitate sustinuta;
- Conditii de lucru moderne, un mediu de lucru profesionist intr-o echipa tanara.
- Bonusuri direct proportionale cu performantele atinse;

Mara Imobiliare este o companie imobiliara specializata pe servicii imobiliare, vanzari si inchirieri ( apartamente, case-vile, terenuri) in Bucuresti si jud. Ilfov.