Agent Imobiliar

Euroland Invest Construct

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Acordarea de consultanta de specialitate,
- Dezvoltarea portofoliului de clienti;
- Selectarea proprietatilor ce corespund cerintelor clientilor, prezentarea si ofertarea acestora.
- Vizionarea permanenta a proprietatilor in vederea completarii informatiilor despre imobil;
- Planificarea activitatii de vanzare si a celorlalte activitati implicite.
- Prospectarea pietei imobiliare, identificarea celor mai bune oportunitati imobiliare (apartamente, terenuri, spatii comerciale) din punct de vedere al preturilor, locatiei etc., vizita la fata locului si raportul asupra vizitei

CERINTE

- minim studii medii (finalizate)
- abilitati deosebite de comunicare, putere de convingere
- cunostinte solide de tehnici de vanzare si negociere
- exprimare corecta, fluenta si expresivã in limba romanã
- cunoasterea limbii engleze nivel avansat
- capacitate de analizã si organizare
- cunostinte PC
- responsabilitate si punctualitate
- integritate, seriozitate, perseverentã, ambitie si entuziasm
- dinamism, sociabilitate, imaginatie, optimism, automotivare, fire extrovertitã, otimista
- deschidere pentru nou, dorintã de a invãta, de a deveni cat mai bun profesionist
- spirit puternic de echipa;

BENEFICII OFERITE

Se va discuta in cadrul interviului.

DESCRIEREA FIRMEI

www.euroland-invest.ro