AGENT IMOBILIAR

QUALIA

Job expirat

RESPONSABILITATI

Selectam AGENT IMOBILIAR pentru clientul nostru - companie importanta din domeniul imobilar.

Responsabilitati principale:
- identificarea de noi proprietati si proiecte imobiliare;
- gasirea clientilor
- negocierea si incheierea contractelor;
- oferirea de consultanta catre clienti;
- realizarea targetului de vanzari;
- actualizarea bazei de date si realizarea de rapoarte periodice;

CERINTE

- experienta in vanzari - minim 1 an;
- persoana dinamica, atitudine proactiva;
- abilitati de comunicare si negociere;
- tinuta business;
- limba engleza reprezinta un avantaj;
- carnet de conducere categoria B;
- dorinta de lucru intr-o atmosfera competitiva.

BENEFICII OFERITE

- pachet salarial atractiv, incluzand masina si telefon;
- oportunitati de dezvoltare a carierei;
- lucrul intr-o atmosfera competitiva.

Qualia este o companie de resurse umane cu capital romanesc, orientata catre o continua dezvoltare.
Oferim servicii de calitate in sfera resurselor umane atat pentru companii cat si pentru candidati.

Pentru inscrierea in baza de date trimiteti cv-ul insotit de o scrisoare de intentie la: office@qualiadevelopment.ro.