Agent imobiliar

Niculescu Imobiliare

Job expirat

RESPONSABILITATI

- sa fii un bun vanzator si analist al pietei imobiliare
- sa cresti profitul companiei, implicandu-te in toate activitatile ce
corespund domeniului tau
- sa mentii si sa dezvolti relatiile deja existente cu clientii companiei
- sa maresti portofoliul cu clienti importanti

CERINTE

O perceptie matura a pietei imobiliare
- Atestat - agent imobiliar - reprezinta un avantaj -
- personalitate dinamica, capabila de a construi o buna relatie cu clientii
firmei
- experienta in cadrul unui departament de vanzari este un plus
- abilitatea de a citi si intelege schitele si planurile terenurilor
- diploma de licenta si cunoasterea foarte buna a cel putin unei limbi
straine este un plus
- abilitati PC
- cunostinte despre relatiile interpersonale si negociere
- ambitie si spirit de echipa

BENEFICII OFERITE

-CM, Salariu fix - 600 ron , , Comision 40%/tranzactie
-bonusuri in functie de realizari
. - training intern
- echipa tanara si dinamica
- oportunitatea de a dezvolta o cariera fructuasa in domeniu
- birou ultramodern
- masina/
- abonament R.A.T.B
- telefon

NICULESCU IMOBILIARE este o companie romaneasca ce isi desfasoara activitatea in domeniul imobiliar si este condusa de un grup cu experienta. Am cautat in permanenta sa crestem, sa ne imbunatatim performantele, sa diversificam serviciile pe care le oferim, sapatrundem pe noi si noi segmente de piata.