AGENT IMOBILIAR

acasa imobiliare

Job expirat

RESPONSABILITATI

Cariera in domeniul imobiliar nu se potriveste oricui, dar daca detineti calitatile necesare, puteti sa reusiti in acest domeniu, asa cum au reusit multi altii.
In domeniul imobiliar, suma de bani castigata de Dvs. este direct proportionala cu eforturile depuse. Agentii imobiliari de exceptie au incredere in sine si arata tuturor celor din jur ca poseda calitatile necesare incheierii unei tranzactii.
Un agent imobiliar bun este, inainte de toate, specialist in comunicarea cu oamenii. El se pricepe sa asculte si sa vorbeasca la fel de bine.
Pentru o cariera in imobiliare e nevoie de capacitatea de a inlatura eventualele obstacole prin intermediul logicii si cu ajutorul faptelor, precum si de a mentine in permanenta o atitudine pozitiva.
A fi agent imobiliar inseamna sa stii sa dispui de propria ordine a zilei de munca, dar succesul este, de asemenea, strans legat de capacitatea de a lucra in echipa si de a crea si mentine bune relatii profesionale.

Responsabilitati:
- selectare clienti
- solutii oferite clientilor
- management asupra ofertelor
- consultanta in domeniu
- asistenta

CERINTE

- placerea de a lucra in domeniul imobiliar
- spirit antreprenorial
- atitudine pozitiva
- dorinta de castig

BENEFICII OFERITE

- contract comision
- masina
- telefon
- posibilitate investitii
- formare profesionala.

DESCRIEREA FIRMEI

Numarul1 in imobiliare