AGENT IMOBILIAR

VERSUS IMOBILIARE SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- atingerea si depasirea obiectivului lunar de vanzari, in conditiile respectarii politicii comerciale pe care compania o promoveaza;
- cercetarea si identificarea de noi oportunitati pe piata imobiliara;
- evaluarea proprietatilor imobiliare si promovarea eficienta a acestora;
- mentinerea si dezvoltarea portofoliului de clienti;
- prospectarea pietei imobiliare si selectarea proprietatilor conform cerintelor clientilor;
- pregatirea, negocierea si medierea contractelor, cu respectarea corelarii corecte intre cerere si oferta;
- acordarea de consultanta de specialitate clientilor;
- acordarea de asistenta in procesul de negociere, vanzare, cumparare
si inchiriere;
- negocierea contractelor de intermediere si a contractelor de vanzare- cumparare;
- pregatirea anunturilor publicitare si distribuirea materialelor de cerere si oferta.

CERINTE

ABILITATI PROFESIONALE:
- calitati deosebite de comunicare, prezentare, negociere, vanzare;
- disponibilitate la program prelungit;
- cunostinte operare calculator;
- constituie avantaje: experienta in domeniul vanzarilor, cunoasterea unei limbi
straine.

ABILITATI PERSONALE:
- atitudine pozitiva, concentrat pe rezultate, entuziast si cu initiativa;
- capacitate de organizare si dorinta de a atinge obiectivele;
- independent, dinamic, onest, perseverent;
- flexibilitate, rezistenta la stres;
- capacitate ridicata de analiza si decizie;
- puternica motivatie pentru realizari financiare semnificative;
- persoana echilibrata, serioasa.

BENEFICII OFERITE

- pachet salarial motivant;
- conditii de munca deosebite,intr-un mediu dinamic, stimulativ si competitiv;
- posibilitate de dezvoltare personala si profesionala;
- posibilitati de promovare in cadrul firmei.

VERSUS IMOBILIARE este o companie specializata in tranzactii
imobiliare, cu o vasta experienta in domeniu. Compania are puncte de lucru
in zonele P-ta. Alba Iulia si Vitan Mall, acoperind piata imobiliara de pe
teritoriul intregului Bucuresti, cat si zonele adiacente.
Profesionalismul, exigenta si permanenta imbunatatire a serviciilor
prestate au dus la consolidarea unei pozitii de top a companiei in cadrul
companiilor imobiliare din Bucuresti.