AGENT IMOBILIAR

TOP ASSISTANTS

Job expirat

RESPONSABILITATI

Prezentarea ofertelor imobiliare potentialilor clienti
Intermedierea de tranzactii imobiliare
Stabilirea de vizionari
Mentinerea unei bune relatii cu clientii

CERINTE

Experienta in domeniul imobiliar de minim 6 luni – 1 an.
Persoana activa,dinamica, entuziasta, aspect profesional, ingrijit
Bune abilitati de relationare cu diverse categorii de persoane
Cunostinte de limba engleza

BENEFICII OFERITE

Carte de munca,
Pachet salarial motivant,
Comision atractiv,masina, telefon.

DESCRIEREA FIRMEI

TOP ASSISTANTS - PERFORMANCE IN ASSISTANCE!

Suntem tineri pentru ca lucram cu oameni tineri.

Suntem recomandati de marea majoritate a candidatilor pentru ca ne pasa, iar noi recomandam la randul nostru.

Suntem singura agentie de recrutare din Romania focusata pe personalul tanar, dar nu numai.

Esti inca student, dar vrei sa lucrezi, ai absolvit o facultate si vrei un job bun, lucrezi deja dar cauti o noua provocare?

Trimite-ne un CV si te vom surprinde cu oferte de la cele mai importante companii de pe piata.

www.top-assistants.ro

office@top-assistants.ro

contact@top-assistants.ro

Clinetul nostru, o companie cu vechime pe
piata de imobiliare, situata in centrul Bucurestiului (zona Dorobanti)
cauta o persoana dinamica, dornica sa castige si bani si timp liber
pentru a lucra pe pozitia de agent imobiliar.