Agent Imobiliar

shortline romania

Job expirat

RESPONSABILITATI

Activitatile principale :
- Gestionarea, dezvoltarea si administrarea bazei de date;
- Consultanta imobiliara;
- Intermedierea tranzactiilor imobiliare;
- Crearea si dezvoltarea relatiilor cu clientii;
- Realizarea targetului de vanzari

CERINTE

Daca iti place sa lucrezi cu oamenii, daca vrei bani, daca esti comunicativ si doresti sa-ti construiesti un viitor, daca ai putere de convingere, spirit de echipa si crezi ca te-ai putea descurca pe postul de agent imobiliar, noi iti oferim aceasta sansa.
Daca indeplinesti aceste conditii poti castiga net peste 1500 Euro pe luna.

Candidatul ideal se va incadra in urmatorul
profil :
- bune abilitati de comunicare si negociere;
- spirit de echipa;
- adaptabil la program prelungit;
- prezentabil si statornic;
- ambitios cu dorinta de afirmare si castig;
- adaptabil la principiile firmei;
- cunostinte PC;
- limba engleza;
- carnet conducere cat. B.

BENEFICII OFERITE

Noi iti punem la dispozitie:
- training de specialitate si suport continuu;
- posibilitatea unei cariere pe termen lung;
- conditii de lucru moderne si un mediu de lucru profesionist ( birouri ultramoderne + calculator );
- telefon mobil cu minute incluse;
- salariu fix + comision + carte de munca ;
- decontare transport sau benzina ;
- salariul se negociaza in cadrul interviului.

MJ Imobiliare este o firma specializata în tranzactii imobiliare. Cu noi aveti siguranta unui partener pentru o investitie profitabila, si promptitudine în solutionarea fiecarei tranzactii.

Ne distingem prin profesionalism si tindem spre performanta, iar misiunea noastra este de a oferi servicii imobiliare de calitate care sa confere oamenilor siguranta si confort.

www.mjimobiliare.ro
va rugam a ne contacta la nr de tel 260.30.17/ 0788.280.082