Agent imobiliar

Intermedias SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- culegerea si inregistrarea datelor si informatiilor cu privire la piata de interes;
- verificarea si validarea datelor si informatiilor din piata, introducerea in baza de date;
- pregatirea anunturilor publicitare;
- identificarea cerintelor clientilor, corelarea cererii cu oferta;
- completarea dosarului ofertei;
- formularea si prezentarea serviciilor oferite;
- pregatirea (structurarea) documentatiei necesare incheierii tranzactiilor;
- stabilirea planului tranzactiei;
- intocmirea precontractului intre parti;
- intocmirea contractului de prestari servicii agentie-clienti.

CERINTE

- experienta in vinzari de sevicii sau bunuri de folosinta indelungata (constituie avantaj experienta pe piata imobiliara);
- abilitati de comunicare si negociere;
- atitudine orientata spre rezultate;
- deschidere pentru nou si acumulare de cunostinte;
- persoana dinamica, optimista, disciplinata, echilibrata emotional;
- motivatie puternica pentru o cariera in domeniu.

BENEFICII OFERITE

Mediu de lucru excelent, posibilitati de promovare profesionala, comisioane avantajoase.
Sediul companiei la Piata Unirii, carte de munca, telefon mobil, facilitati autoturism.

Agentie imobiliara infiintata in 1993, membra fondatoare a Asociatiei Romane a Agentiilor Imobiliare.