Agent Imobiliar

Metropolitan Consulting

Job expirat

RESPONSABILITATI

Dorim o persoana tanara, dornica sa se perfectioneze si capabila sa se integreze usor intr-un colectiv.

Candidatul selectat va avea ocazia sa lucreze la proiecte interesante, de o complexitate medie-mare, atat pe cont propriu cat si in echipa

CERINTE

- Cunostinte in domeniul vanzarilor
- Cunostinte in domeniul imobiliar
- Orientat catre rezultate
- Bune abilitati de comunicare si initiativa
- Capacitate analitica cat si sintetica
- Minime abilitati manageriale
- Sa poata privi in ansamblu situatia, dar si in detaliu
- Experienta in domeniu constituie avantaj

BENEFICII OFERITE

- Masina
- Comision 35%

Societatea noastra asigura reprezentarea completa a clientilor nostrii si a intereselor acestora. Ne orientam serviciile in mod constant spre imbunatatirea sau dezvoltarea activitatii clientilor pe care ii detinem in portofoliu.

Oferim intotdeauna, in timp util, informatiile de care au nevoie clientii nostri.