AGENT IMOBILIAR

P.A.R.S. GROUP R.E. SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- responsabilitate, gestionarera bazei de date, actualizarea ofertelor de vanzare, respectarea regulamentului de ordine interioara a societatii, securitatea informatiilor.

CERINTE

- Capaciatea lucrului in echipa, comunicativitate, initiativa, capaciatea de planificare si organizare, responsabilitate personala, abilitati de negociere si vanzare, cunostinte de operare calculator, cunoasterea unei limbi de circulatie internationala la nivel mediu, echilibru emotional, buna crestere.

BENEFICII OFERITE

- Comision atractiv, prime/bonusuri in functie de realizari, masina de service, telefon, carte de munca.

P.A.R.S. GROUP R.E. ofera servicii de intermedieri si consultanta in domeniul imobiliar
P.A.R.S. GROUP R.E. presteaza pentru BENEFICIAR (CLIENT) servicii de intermediere in scopul :
- investitii imobiliare / achizitionari terenuri in vederea dezvoltarii proiectelor imobiliare
- vanzarii / cumpararii unui imobil (garsoniera, apartament, casa, spatiu comercial)
- vanzarii / cumpararii unui teren
- inchirierii unui imobil (garsoniera, apartament, casa, spatiu comercial)

P.A.R.S. GROUP R.E. identifica noi oportunitati pe piata imobiliara, punand la dispozitia clientilor sai informatii complete privind proiectele dezvoltate si modalitatile de achizitionare a apartamentelor noi, predate la cheie.

Consiliere in vederea incheierii tranzactiilor

P.A.R.S. GROUP R.E. presteaza pentru BENEFICIAR (CLIENT) servicii de consiliere necesara incheierii tranzactiei , oferind sprijin pentru incheierea actelor necesare definitivarii contractului de vanzare/ cumparare sau inchiriere, la notar.

Consiliere in vederea obtinerilor de credite imobiliare

P.A.R.S. GROUP R.E. ofera consiliere privind modalitatile de obtinere a creditelor imobiliare ipotecare, punand la dispozitia clientilor sai informatii complete privind bancile care ofera astfel de servicii, cu conditiile de creditare specifice fiecarei institutii bancare.