Agent Imobiliar

EUROPRIM IMOBILIARE

Job expirat

RESPONSABILITATI

Descrierea postului:
*Contactarea si mentinerea relatiei cu clientii
*Studierea ofertelor si cererilor de pe piata imobiliara
*Identificarea de noi clienti potentiali pe piata
*Vizionarea proprietatilor imobiliare
*Prospectarea pietei imobiliare si selectarea proprietatilor ce corespund cerintelor clientilor, prezentarea si ofertarea acestora.

CERINTE

Candidatul ideal pentru acest post ar trebui sa aiba:
*experienta minim 2 ani in domeniul imobiliar sau vanzari ;
*aspect fizic placut ;
*capacitate de asimilare si procesare a informatiilor foarte rapid si capacitate de adaptare la schimbari si situatii speciale ;
*bune abilitati de comunicare, negociere si relationare ;
*studii medii/superioare ;
*cunostinte limba engleza ¿ nivel conversational.

BENEFICII OFERITE

*telefon mobil;
*autoturism;
*pachet financiar motivant
*angajament stabil pe termen lung
*mediu de lucru profesional.

DESCRIEREA FIRMEI

AGENTIE IMOBILIARA