Agent imobiliar

Ran Imobiliare

Job expirat

RESPONSABILITATI

- urmarirea solicitarilor potentialilor cumparatori
- administratrea prompta a solicitarilor
- vizionarea permanenta a proprietatilor in vederea completarii informatiilor despre acestea
- identificarea celor mai bune oportunitati de pe piata imobiliara
- introducerea si reactualizarea permanenta a ofertelor in baza de date
- telefon de serviciu
- training
- posibilitatea unei cariere pe termen lung
- conditii de lucru moderne intr-un colectiv

CERINTE

- seriozitate, responsabilitate, motivare, punctualitate, bun negociator, abilitati de comunicare, dinamism, adaptabilitate in conditii de stres
- experienta in domeniu (minim junatate de an)
- buna colaborare cu colegii
- limba engleza (minim nivel mediu)
- tinuta business
- operare PC (Office, navigare internet)

BENEFICII OFERITE

- salariul se afla in cadrul interviului

Agentia imobiliara Ran Imobiliare presteaza servicii de intermediere tranzactii imobiliare. Agentia ofera consultanta cu privire la actele necesare perfectarii tranzactiilor de vanzare cumparare inghiriere de apartamente case vile terenuri spatii comerciale.