AGENT IMOBILIAR

ALFA PLAN CONSTRUCT SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Depistarea noilor oferte din teren si analizarea acestora in vederea achizitionarii de catre companie;
- Prezentarea proiectelor si mentinerea relatiilor cu partenerii firmei;
- Analizarea pietei imobiliare pentru idetificarea celor mai bune oportunitati;
- Vizionarea permanenta a proprietatilor in vederea completarii informatiilor despre bunul imobil;
- Planificarea si organizarea activitatii specifice.

CERINTE

- Experienta in vanzari;
- Cunoasterea pietei imobiliare (avantaj);
- Cunostinte operare PC;
- Abilitati de comunicare si negociere, putere de convingere;
- Organizare, seriozitate, responsabilitate, loialitate;
- Persoana dinamica, sociabila, motivata, punctuala, cu capacitate de a lucra in echipa;
- Cunoastere a limbii engleze (germana reprezinta un avantaj);
- Permis de conducere categoria B.

BENEFICII OFERITE

SALARIU MOTIVANT

DESCRIEREA FIRMEI

Companie de dezvoltare imobiliara