AGENT IMOBILIAR

SC ALFA IMOBILIARE SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Crearea si dezvoltarea relatiilor cu clientii.
Crearea si dezvoltarea portofoliului de clienti.
Depistarea noilor oferte din teren in vederea completarii bazei de date existente.
Analizarea pietei imobiliare pentru identificarea celor mai bune oportunitati.
Intretinerea relatiilor cu clientii.
Vizionarea permanenta a proprietatilor in vederea completarii informatiilor despre bunul imobil.
Planificarea activitatilor de vanzare si a celorlalte activitati implicite.

CERINTE

Experienta minima in domeniul imobiliar.
Cunostinte operare PC.
Abilitati de comunicare si negociere, putere de convingere.
Persoana organizata, serioasa, responsabila, loiala,dinamica, sociabila, punctuala, motivata, om de echipa.
Carnet de sofer categoria B.

BENEFICII OFERITE

Cariera
Conditii de lucru foarte bune.
Mediu de lucru dinamic si competitiv.
Echipa tanara, profesionista, motivata.
Salarizare aferenta domeniului imobiliar (salariu si comision functie de realizarea target-ului stabilit, masina, telefon mobil).

Firma foarte activa in domeniul imobiliar, a carei scop este obtinerea performantei pe piata tranzactiilor imobiliare.