Agent imobiliar

VIENNA INVESTMENT & DEVELOPMENT

Job expirat

RESPONSABILITATI

Obiective principale:
Realizarea targetului de vanzare alocat

Activitati:
Vizionari si intocmiri fise de imobil
Creeaza si dezvolta relatii cu clientii
Isi planifica activitatea de vanzare
Participa la sedintele de vanzare saptamanale
Face rapoarte de activitate
Prognoza vanzarilor

CERINTE

Experienta in vanzare minim 1 an -de preferat
Cunostinte PC: Word, Excel
Carnet de conducere (B) - de preferat
Aspect profesional - business

Profilul candidatului ideal:
Foarte bune abilitati de comunicare si negociere (persuasiune si prezentare profesionala)
Abilitati de a stabili relatii cu oameni
Abilitati de analiza si planificare. Inteligent
Personalitate deschisa - se relationeaza usor cu clientii potentiali - persoane necunoscute
Atitudine de vanzator, orientat spre clienti.
Identifica usor si intelege nevoile si dorintele clientilor
Personalitate puternica, Valori stabile, Dornic sa invete lucruri noi
Orientat spre construirea unei cariere
Foarte muncitor, rezistent la stress.
Are abilitatea de a-si atinge obiectivele, om de echipa.
Proactiv, capabil sa gaseasca solutii. Persistent. Creativ, cu initiativa, dinamic, energic

BENEFICII OFERITE

Salariu fix cu carte de munca. Comision din vanzare.
Autoturism de serviciu (dupa atingerea unui anumit target)
Abonament cu minute incluse.
Program de instruire in tehnici de vanzare, negociere, management, etc.

DESCRIEREA FIRMEI

Agentie Imobiliara