agent imobiliar

Unic Consultanta AL SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- creeaza oferte personalizate pentru clientii agentiei
- se ocupa de incheierea , semnarea si incasarea contractelor agentiei
- negociaza cu clientii din piata imobiliara
- reprezinta agentia in relatia cu bancile pentru credite imobiliare( protocol de lucru)
- Crearea si dezvoltarea portofoliului de clienti;
- Analizarea pietei imobiliare pentru identificarea celor mai bune oportunitati;
- Vizionarea permanenta a proprietatilor in vederea completarii informatiilor despre bunul imobil;
- Planificarea activitatii de vanzare si a celorlalte activitati implicite din cadrul agentiei

CERINTE

- minim studii medii ( liceul terminat)
- limba engleza-nivel mediu
- cunostinte de operare PC/ internet
- minim 1 an experienta pe un post similar

BENEFICII OFERITE

- salariul se negociaza in cadrul interviului
- comisioane din vanzari
- decontare benzina / transport in comun
- tichete de masa / telefon servici

DESCRIEREA FIRMEI

firma de consultanta management / agentie imobiliara
sediul in MILITARI sector 6 , zona lujerului