Agent Imobiliar

ROIMOB Agentie Imobiliara

Job expirat

RESPONSABILITATI

- prospectarea pietei de imobiliare cu ajutorul unei baze de date interne a firmei;
- actualizarea si verificarea zilnica a bazei de date;
- selectarea clientilor interesati de ofertele existente in baza de date;
- promovarea ofertelor atat in ziare cat si in internet;
- stabilirea vizionarilor, realizarea de contracte de vizionare, inchiriere, comision;
- consilierea clientilor, atat a cumparatorilor cat si a vanzatorilor;
- program flexibil;
- respectarea unui regulament de ordine interioara.

CERINTE

- experienta in vanzari sau imobiliare (constituie un avantaj);
- cunoasterea unui anumit sector din Bucuresti;
- cunosterea limbii engleze (constituie un avantaj) ;
- permis de conducere (constituie un avantaj) ;
- cunostiinte de operare pe calculator;
- studii medii sau superioare;
- prezenta agreabila , dinamism , responsabilitate;
- persoana organizata , punctuala , motivata spre performanta;
- un bun analist si negociator , abilitati in comunicarea cu colegii si clientii;
- rezistenta la stres;
- lucru pe teren;
- obligatoriu CV la interviu .

BENEFICII OFERITE

- comision progresiv in functie de performantele reusite si de vechime;
- comision progresiv la prima , a doua si a treia tranzactie din luna;
- comision maxim pentru agentul lunii;
- carte de munca;
- acordarea de zile libere pentru perioada sesiunii de examene si de sarbatori;
- bonusuri si premieri lunare pentru agentul lunii;
- decontarea deplasarilor cu RATB , metrou sau masina proprie;
- masina de servici si telefon cu minute incluse;
- birou si calculator propriu , telefon , fax , xerox , ecuson, email, carti de vizita etc

- Agentie Imobiliara cu sediul in Calea Mosilor , sector 2 .
- Acoperim Bucurestiul si Judetul Ilfov .
- Colectivul este format din oameni dinamici, perseverenti cu varste intre 20 si 50 de ani.
- Prezentarea firmei si agentilor pe site-ul firmei : www.roimob.ro

Va asteptam sa va alaturati echipei noastre si va garantam ca o sa castigati !