Agent Imobiliar

Versus Imobiliare

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Introducerea, validarea si modificarea modificarea informatiilor in baza de date;
- Ofera consultanta imobiliara;
- Contactarea potentililor clienti si mentinerea legaturii cu acestia;
- Asistarea si urmarirea procesului de vanzare pana la inchiderea tranzactiei;
Jobul implica munca de teren si de birou!

CERINTE

CANDIDATUL IDEAL:
- Abilitati bune de comunicare;
- Abilitati de negociere, persuasiune;
- Punctualitate, seriozitate, diplomatie;
- Spirit de observatie;
- Spirit de echipa;
- Cunostiinte minime operare PC;
- Experienta in imobiliare constituie un avantaj, dar nu este obligatorie;

BENEFICII OFERITE

BENEFICII:

- Comision 50% ;
- Parte fixa, ce se va negocia in urma interviului;
- Telefon de servici;
Veniturile sunt motivante si sunt corelate cu efortul depus de catre fiecare.

VERSUS IMOBILIARE este o companie specializata in tranzactii imobiliare, cu o vasta experienta in domeniu. Compania are puncte de lucru in zonele P-ta. Alba Iulia si Unirii, acoperind piata imobiliara de pe teritoriul intregului Bucuresti, cat si zonele adiacente.
TEL :0726.500.655 / 0764.170.735