AGENT IMOBILIAR

DSR IMOBILIARE CONSULTING

Job expirat

RESPONSABILITATI

DSR Imobiliare iti ofera sansa de a devenii un agent imobiliar de exceptie.

Candidatul ideal pentru postul de agent imobiliar trebuie sa fie punctual,sa aiba o atentie distributiva,sa fie perseverent,flexibil,comunicativ,dornic de afirmare si foarte bine organizat.De asemenea candidatul trebuie sa fie dispus pentru munca in echipa intr-un mediu dinamic.

CERINTE

-gestionarea ofertelor si clientilor
-vizionarea si evaluarea proprietatilor
-promovarea ofertelor
-incheierea contractelor

BENEFICII OFERITE

-sustinere pentru perfectionare
-comision progresiv in functie de realizari
-promovarea ofertelor din portofoliu
-training si instruire permanenta
-posibilitate de avansare in functie de performante
-bonusuri acordate la atingerea target`ului

DSR IMOBILIARE este o companie aflata in plina ascensiune.Echipa noastra este formata din oameni tineri ,ambitiosi,dornici de munca in echipa si de perfectionare.
Compania,ofera intotdeauna solutii si tinteste catre cele mai inalte standarde.
Ce ne caracterizeaza?
Performanta,promptitudinea,ambitia dar si profesionalismul.