AGENT FOREX

Teletrade

Job expirat

RESPONSABILITATI

CERINTE

* promovarea produselor si serviciilor companiei catre potentialii clienti

BENEFICII OFERITE

Un client adus de dumneavoastra semneaza un contract cu TeleTRADE D.J. (Hong Kong) si dumneavoastra primiti un profit fix din fiecare operatiune de trading pe care el/ea o face. In mod aferent, profitul dumneavoastra va fi calculat dupa formula:

D=n*$,
unde D e un profit total;
n e un numar de operatiuni efectuate;
$ e un profit fix din fiecare operatiune.

Exemplu: Intr-o anumita perioada de timp, un client a facut 1000 de tranzactii si profitul dumneavoastra fix din fiecare tranzactie e de 3 Dolari, atunci profitul dumneavoastra total va fi D=1000* $3=$3000.
* Oportunitati de dezvoltare personala
* Comisioane si bonusuri in functie de performanta
* Flexibilitate
* Training
Cu cat mai mult clientul ramane pe piata si are mai mult succes, cu atat mai mare va fi profitul dumneavoastra.

La sfarsitul fiecarei luni de afaceri, profitul dumneavoastra va fi intr-un cont specificat de dumneavoastra. Optiuni posibile:
Un cont in orice banca locala;
Un cont in orice banca din strainatate;

Comisionul este platit de TeleTRADE D.J. (Hong Kong)

TeleTRADE Bucuresti actioneaza in Romania pe baza unui parteneriat cu “Teletrade D.J. International Consulting Ltd.”, firma de consultanta pe pietele financiare internationale, infiintata in 1994, in Hong Kong.
Compania \"TeleTRADE Bucuresti\" acorda fiecaruia sansa de a-si descoperi adevaratul potential si a-si folosi la maxim aptitudinile si capacitatile personale, de a FACE BANI DIN BANI pe piata valutar internationala FOREX - Foreign Exchage Market, obtinand PROFIT din oscilatiile de pret a valutelor.
www.tranzactiiforex.ro, www.ro.teletrade-dj.ro