Agent Distributie / Sofer Livrator

Cumpana 1993

Job expirat

RESPONSABILITATI

- sofer sau insotitor pe masina de distributie, care livreaza apa Cumpana la sediul clientului IN BUCURESTI;
- emiterea si incasarea facturilor fiscale;
- receptia si gestionarea produselor date spre livrare la client
auto utilizate: Renault Master, Mascot, Nissan van, Fiat Ducato an fabricatie 2005-2007-2008

CERINTE

- seriozitate,
- permis auto categoria B sau B si C;
- avantaj: buna cunoastere a strazilor din Bucuresti

BENEFICII OFERITE

- salariu corespunzator,
- tichete de masa,
- bonus in perioada de sezon,
- bonus anual
- la cerere, cazare in locuinta de serviciu fara costuri suplimentare

Companie romaneasca intr-o continua expansiune, Cumpana este unul dintre cei mai importanti prestatori de servicii de aprovizionare cu apa in sistem watercooler din Romania, fiind producatorul si distribuitorul apei plate de izvor Cumpana la nivel national . Cu 19 puncte de lucru situate in cele mai importante orase ale tarii si peste 300 de salariati uniti intr-o echipa dinamica si orientata catre succes, Cumpana isi propune sa devina in viitorul apropiat unul dintre cei mai buni angajatori pentru care sa lucrezi, imbunatatind continuu atat baza materiala cat si mediul de lucru.

PERSOANELE INTERESATE POT DEPUNE CV PE SITE SAU VENI DIRECT LA INTERVIU IN CARTIERUL BANEASA, BD FICUSULUI NR 44A, SECT 1, PARTER la sediul operativ Cumpana