Agent Distributie

TULIP COMPUTERS

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Executa in timp util comenzile de transport marfa catre sediul firmei / clienti.
- Participa si verifica la incarcarea si descarcarea marfii urmarind concordanta dintre marfa si documentele de insotire.
- Atitudine pozitiva in fata clientilor firmei
- Comunica indeplinirea sarcinilor catre responsabilul de proiect

CERINTE

a) Studii medii
b) permis de conducere categoria B
c) 1 an experienta.
d) capacitate de asimilare rapida si bune abilitati de comunicare
e) rigurozitate, atentie, confidentialitate
f) prezenta de spirit si reactie rapida la aparitia situatiilor neprevazute

BENEFICII OFERITE

Salariu motivant, bonusuri in functie de performante

Societatea noastra furnizeaza produse de tehnica de calcul, software, solutii informatice complete, echipamente periferice; de asemenea asiguram servicii de proiectare, instalare si configurare retele de calculatoare, consultanta si instruire in domeniul sau de activitate, service postgarantie. Ne adresam cu precadere segmentului de piata business si utilizatorilor finali.